KLOCKOLOGIA to niespotykany na skalę światową projekt. To nie mające precedensu połączenie edukacji i zabawy. Nikt nigdy wcześniej nie budował z drewnianych klocków na tak wielką skalę!. Sprawiamy, że dorośli przeżywają drugie dzieciństwo, a najmłodsi zamieniają się w wielkich budowniczych, przyszłych konstruktorów mostów, autostrad i wieżowców!
Dlaczego to robimy? Ponieważ uwierzyliśmy, że z pozoru zwykły kawałek drewna jest w stanie wyzwolić w dzieciach potencjał, o którym sami nie wiedzieli, a co najważniejsze, nie jesteśmy w tym twierdzeniu sami. Przekonało się o tym już tysiące uczestników organizowanych przez nas festiwali.


KLOCKOLOGIA zajmuje się organizowaniem festiwali, podczas których dzieci, młodzież i dorośli mają szansę połączyć doskonałą zabawę i frajdę z edukacyjnymi walorami jakie niesie za sobą budowa z klocków na tak dużą skalę.
Dostarczamy we wskazane miejsce całe niezbędne zaplecze potrzebne do organizacji oraz poprowadzenia imprezy. Posiadamy trzech animatorów oraz katalogi zawierające instrukcje przykładowych budowli do wykonania. Jedyne czego potrzebujemy, żeby zapewnić najmłodszym świetną zabawę to płaska i równa powierzchnia podłogi hali sportowej lub sali gimnastycznej. Jesteśmy w stanie przeprowadzić imprezę, podczas której może zostać użytych aż 100 tys. klocków, a budować może nawet 300 osób w tym samym czasie!.

KLOCKOLOGIA innowacyjne podejście do rozwoju kreatywności u dzieci. Dzięki nam, młodzi konstruktorzy mogą puścić wodzę fantazji i zbudować wszystko co tylko przyjdzie do głowy. Od ogromnej wieży po całe miasto z klocków. Ideą, która nam przyświeca jest edukacja poprzez zabawę.

KLOCKOLOGIA przez swoją naturalność jest alternatywą dla wirtualnej rzeczywistości. Potrafi odciągnąć od ekranu na długie godziny.